Yaşam

79 yaşındaki Robert de Niro yedinci kez baba oldu

79 yaşındaki Hollywood yıldızı Robert de Niro, yedinci kez baba olduğunu açıkladı. Ünlü oyuncu haberi ET Kanada televizyonunda yayınlanan Babam Hakkında filmiyle ilgili verdiği röportaj sırasında duyurdu.

BBC Türkçe’nin haberine göre Oscar ödüllü ABD’li oyuncu, altı çocuk babası olmak nasıl bir şey sorusuna “Aslında yedi… Yeni bir bebeğimiz oldu” yanıtını verdi.

Altı çocuğu olan De Niro, yedinci çocuğunun annesinin kimliğini açıklamadı.

ABD tabloid dergisi People’da, De Niro’nun dövüş sanatları eğitmeni Tiffany Chen ile ilişkisi olduğuna dair haberler vardı, ancak ikisi de kamuoyuna açıklama yapmadı.

De Niro’nun oyuncu ve müzisyen Diahnne Abbott’tan bir oğlu ve önceki ilişkisinden evlatlık bir kızı olmak üzere altı çocuğu daha var. Ayrıca başka bir aktris olan Toukie Smith’ten ikiz oğulları ve Grace Hightower’dan bir oğlu ve kızı var.

The Godfather 2 ve Raging Bull (Angry Bull) filmlerindeki rolleriyle iki Oscar kazanan De Niro, yeni filminde Sebastian Maniscalco ile oynuyor. Filmde Maniscalco, babasını nişanlısı ve eksantrik ailesiyle birlikte tatile götüren oğlu, De Niro ise oğlu için utanç verici davranışlarda bulunan babayı oynuyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu