Haber

Kılıçdaroğlu ile PKK Arasında Özerklik Anlaşması Var Diyen Gazeteci Tepkilerin Odağında!

Gazeteci İbrahim Karagül, “Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun PKK Terör Örgütü ile özerklik anlaşması yaptığını” iddia etti. İbrahim Karagül’ün çok konuşulan sözleri tepkilerin odak noktası oldu.

Seçimlerin ikinci turuna sayılı günler kala Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu, hiç şüphesiz siyasetin en çok konuşulan isimlerinden biri.

Zafer Partisi, TİP, HDP ve YSP gibi Millet İttifakı dışında birçok parti tarafından desteklenen Kılıçdaroğlu, HDP tarafından da desteklendiği için bazen hedef gösteriliyor.

14 Mayıs seçimleri öncesi düzenlenen mitingde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Murat Karayılan’ın fotoğrafını Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘Haydi’ reklam filminin montajıyla gösterdi.

Kılıçdaroğlu’nun ardından aralarında Murat Karayılan’ın da bulunduğu PKK’lılardan oluşan meclis tepki çekmiş ve Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 1 milyon TL’lik tazminat davası açmıştı.

Kemal Kılıçdaroğlu, bugün yaptığı paylaşımlarla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek, “Kandil’de teröristlerle görüştüğümün kayıtları var dediniz. Ey Erdoğan, siz ne biçim Müslümansınız!” Erdoğan’a sözleriyle tepki gösterdi.

“Vallahi, vallahi böyle bir sohbet olmaz, iftiradır, iftiradır.” diyen Kılıçdaroğlu, hakkındaki bu iddiaları kesin olarak yalanladı.

?

Gazeteci İbrahim Karagül, “Kemal Kılıçdaroğlu’nun PKK Terör Örgütü ile ‘özerklik anlaşması’ yaptığını” iddia etti.

Bu tartışmaların ardından tepkilerin odağı oldu!

Suç duyurusunda bulunuldu. ?

?

?

?

?

Manipülasyona dikkat çekildi…

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu