Haber

Bahçeli’den Yavuz Ağıralioğlu’na övgü dolu sözler: Mertçe tepkisini dile getirdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, basın mensupları önünde içler acısı bir açıklama yaparak UYGUN Partisi’nden istifa eden İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“MERTÇE TEPKİ VERDİ”

Türkgün gazetesine açıklama yapan Bahçeli, “Ne CHP’ye ne de İYİ Parti’ye itiraz gelmedi. Rahatsız edilmediler. Aksine bıyıklarının altından güldüler. CHP’nin PKK ve HDP ile olan ilişkisi tescillendi.” PKK ve HDP ile eylem ve hedef ortaklığı kamuoyuna açıldı ve pekişti. Sadece bir İYİ Parti üyesi vicdanının sesini dinledi, cesaret gösterdi, cesurca tepkisini dile getirdi ve partisinden istifa etti.”

“NASIL AÇIKLANIR VE İFADE EDİLİR?”

MHP’den ayrılıp İYİ Parti’ye katılanların teröre destek verenlerin arasına düştüğünü belirten Bahçeli, “MHP’yi PKK’ye çevirenleri nasıl anlatalım, anlatalım? En ufak bir şeyi konuşmak akıl mı olur? böyle bir askere alma politikasının ülkemize getireceğini? CHP’yi nasıl tarif edelim? Aziz Atatürk’ün partisini bölücü teröre rehin bırakanları nasıl tarif edelim? CHP’yi IP ile Kandil’in mağara deliklerine bağladılar” dedi.

saruhanlihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu